2% z Vašich daní

2%  z Vašich daní

Darujte prostredníctvom Liptovského Anjela 2% z Vašich daní tým, ktorý to naozaj potrebujú.

Pomoc pre Lisu

Pomoc pre Lisu

Zbierka na rehabilitáciu pre Lisu z Ukrajiny

Podporujú nás :

Podporujú nás :

Rodina č.7 Liptovský Mikuláš

Pani Zuzana  má štyri deti. Po zdravotnej stránke si  pani Zuzana preskákala ozaj moc. Deväť operácií bedrového kĺbu, strojček na srdci, mozgovú príhodu,  syndróm lepivých doštičiek atd. Je na čiastočnom invalidnom dôchodku. Manžel je už dlhšiu dobu bez práce, občas nejaká tá brigáda. Mali byt v Liptovskom Hrádku, no keďže ho nezvládali platiť, oň prišli. Manžel stresové situácie zvláda len s pomocou alkoholu, čo situáciu v rodine ešte viac komplikuje.  Podľa  najnovších informácií to vyvrcholilo fyzickou potýčkou medzi otcom a synom (ktorý už vidí do rodinných záležitostí). Z toho dôvodu sa p. Zuzana od manžela odsťahovala k svojej plnoletej dcére, kde však môže byť len  na dobu určitú. V Spolupráci s Pálkovo centrom sa snažíme pomôcť matke s deťmi nájsť nový zmysel života, podať pomocnú ruku.

 

Koncom marca 2014 som dostal od p. Zuzany nasledovný mail.

Dobrý deň,
pán Fúzia chcem sa Vám podakovat za Vaší pomoc kterou ste mu venovali no chcem Vás poprosit aby ste ak mate nejaké korunky na mna, tak aby ste je už nedávali mne ale rozdali ostatním kterým pomáhate.
Já sa musím postarat sama o seba a aj deti.A jsou tu lidi kterým sakorunky navyše zídu viem to podla seba.Takže Vám ješte jednou dakujem a prejem Vám všetko dobré,ste užasní lidi a tech  v tomto svete je málo.
Za všetko Vám dekuji a preji Vám hodne uspechov s úctou …… Zuzana
 
Pomoc ukončená 2/2014