2% z Vašich daní

2%  z Vašich daní

Darujte prostredníctvom Liptovského Anjela 2% z Vašich daní tým, ktorý to naozaj potrebujú.

Pomoc pre Lisu

Pomoc pre Lisu

Zbierka na rehabilitáciu pre Lisu z Ukrajiny

Podporujú nás :

Podporujú nás :

Koľko darovať ?

Na začiatok trocha matematiky. Ak chceme spoločne rodine poskytnúť pomoc vo výške napríklad 50 eur, je potrebné získať 10 darcov, ktorí darujú po 5 eur. Čím menšia čiastka, tým širší okruh darcov je potrebný. Aj preto sme stanovili ako minimálny príspevok čiastku 3 eurá. Pre niekoho zanedbateľná čiastka, pre niekoho denný rozpočet. Preto by aj výška príspevku mala byť odrazom nielen morálnej ale aj ekonomickej sily darcu. V každom prípade, ak výšku príspevku na prvý pokus neodhadnete, môžete si ju kedykoľvek zmeniť.
Ak sympatizujete s nami, ale Vaša finančná situácia Vám nedovoľuje prispievať, budeme vďační aj za prejavenú morálnu podporu, prípadne dobrú radu. Rovnako veľmi pomôžete tým, že sa budete o myšlienke pomoci rozprávať so svojimi blízkymi a priateľmi.
Vzhľadom k tomu, aby nedošlo k veľkým výkyvom obdržaných finančných príspevkov v jednotlivých mesiacoch, systém Liptovský anjel má právo jednorázové príspevky nad 50 eur prerozdeľovať do systému postupne a to po dobu najviac 12 mesiacov od ich obdržania.
naše číslo účtu : 4016163080 / 7500

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.