2% z Vašich daní

2%  z Vašich daní

Darujte prostredníctvom Liptovského Anjela 2% z Vašich daní tým, ktorý to naozaj potrebujú.

Pomoc pre Lisu

Pomoc pre Lisu

Zbierka na rehabilitáciu pre Lisu z Ukrajiny

Podporujú nás :

Podporujú nás :

Rodina č. 30

Za túto rodinku prosia dievčatá, dcéry „Elza a Anna“ (udržiavame anonymitu 😉 ), prostredníctvom Centra pre deti a rodiny v Ružomberku.

Rodinka nemala to šťastie aby vstúpili do života s rodinným zázemím a podporou, a tak im v živote ide akosi všetko ťažko.

K dlhodobému zamestnaniu sa nevedia dopracovať, a tak si pomáhajú iba občasnými brigádami a akýmikoľvek pracovnými príležitosťami.

Rodina je dlhodobo odpojená od elektriny, čo sťažuje celý chod domácnosti i možnosť pripravovať sa do školy obom dievčatám.

Vraví sa, že všetko zlé je na niečo dobré, tak tieto mladé slečny sa veru učia nenechať všetko len na rodičov, a prikladať ruky k dielu.

Elza chodí prvým rokom na strednú, je cez týždeň na internáte kde má aspoň teplo, svetlo, stravu a možnosť učiť sa, no Anna ostala doma, navštevuje ZŠ…

Na otázku čo by si priala od Ježiška, prikladáme úryvok z listu:

Je toho veľa čo by si dievčatá priali a hlavne, čo by im bolo treba a aj ich rodičom. Preto, ak sa rozhodnete pomôcť tejto rodinke, prosím kontaktujte nás na mail@liptovskyanjel.sk alebo telefonicky 0914114848 p. Benikovská, prípadne správou na FB https://www.facebook.com/LiptovskyAnjel/ 

Komentáre sú uzavreté.