2% z Vašich daní

2%  z Vašich daní

Darujte prostredníctvom Liptovského Anjela 2% z Vašich daní tým, ktorý to naozaj potrebujú.

Pomoc pre Lisu

Pomoc pre Lisu

Zbierka na rehabilitáciu pre Lisu z Ukrajiny

Podporujú nás :

Podporujú nás :

Rodina č.1 Kvačany

Vdova žije v nájomnom byte so štyrmi deťmi. Dve najstaršie dcéry práve ukončili štúdium na strednej škole a zatiaľ sa im nepodarilo zamestnať sa. Syn končí základnú školu a bude pokračovať v štúdiu na Obchodnej škole v športovej triede – hrá futbal. Najmladšia dcéra končí prvú triedu. Rodina žije skromne a je vďačná každej pomoci, ktorú dostane, či je to oblečenie pre deti, alebo potravinová pomoc.
Mama detí je zamestnaná,no momentálne je na PN (mala úraz na chrbtici) a jej príjem bude len polovičný,no účty, ktoré treba platiť stále rovnaké. Dcéry,ktoré ukončili školu už nebudú dostávať sirotský dôchodok.
Rodina potrebuje peniaze na bežné veci, ako oblečenie, jedlo, školské potreby, účty. Najstaršia dcéra si chce spraviť opatrovateľský kurz a nájsť si prácu v zahraničí.  Mama rodiny je silná žena, vo všetkom hľadá to dobré. Nikdy nemali nadbytok, no túžila by dať deťom to, čo potrebujú A preto ju súčasná situácia veľmi trápi. Liptovský anjel by im chcel pomôcť preklenúť toto obdobie.

Aktualizované 30.1.2013

Od zaradenia rodiny do nášho zoznamu uplynulo už viac ako šesť mesiacov a my aj naďalej monitorujeme situáciu v tejto rodine. Mama detí už mala ukončenú PN,no zdravotné problémy sa znovu ohlásili a po krátkom čase je opäť na PN.

Teraz niečo veselšie z ich života.
Najstaršia dcéra sa zamestnala v zahraničí a pomohla mame s financiami na svadbu. Vydala sa jej mladšia dcéra,takže teraz by sa o ňu mal postarať manžel. Mladomanželom prajeme všetko dobré v ich spoločnom živote.

Mame zostala starosť o domácnosť a dve najmladšie deti.

Mame prajeme skoré uzdravenie a deťom veľa úspechov v škole.

Pomoc ukončená 7/2014